سه هدف مهم تبلیغات بنری

هدف تبلیغات بنری ، مزایای تبلیغات بنری ، چیست ، چرا ما باید از تبلیغات بنری استفاده کنیم . انواع سئو کلاه سیاه  یکی از مهم ترین روش های تبلیغات و برندینگ تبلیغات بنری میباشد طراحی سایت معماری که بهترین روش برای برندینگ و نشان دادن محصول به مخاطب های هدفتان میباشد . تبلیغات بنری بسیار بسیار مهم و موثر برای رشد هر کسب و کاری هست .  تا انتهای این مقاله همراه ما باشید .هدف مهم تبلیغات بنری

9/10
سه هدف مهم تبلیغات بنری

در ابتدا بدانید تبلیغات بنری چیست

هدف تبلیغات بنری تبلیغات بنری به استفاده از یک نمایشگر گرافیکی مستطیلی اشاره دارد که در بالا، پایین یا دو طرف یک وب سایت انواع سئو کلاه سفید یا دارایی رسانه آنلاین کشی.0ده می شود. نوع افقی تبلیغات بنری، تابلوی رهبری نامیده می شود، در حالی که بنرهای عمودی، آسمان خراش نامیده می شوند و در نوارهای کناری صفحه وب قرار می گیرند. بنرهای تبلیغاتی بیشتر مبتنی بر تصویر هستند تا مبتنی بر متن و یک شکل محبوب از تبلیغات آنلاین هستند

پروفایل بک لینک چیست هدف از تبلیغات بنری تبلیغ یک برند و/یا جذب بازدیدکنندگان از وب سایت میزبان برای رفتن به وب سایت تبلیغ کننده است.سه هدف مهم تبلیغات بنری

 
تبلیغات بنری

پشتیبانی سایت ، کلیک کنید

ویژگی های مهم تبلیغات بنری

 • تبلیغات بنری به استفاده از یک نمایشگر گرافیکی مستطیلی اشاره دارد که در بالا، پایین یا دو طرف یک وب سایت یا دارایی رسانه آنلاین کشیده می شود.
 • تبلیغات بنری اولین شکل از تبلیغات ویژه اینترنتی بود که در سال 1994 ظاهر شد.
 • امروزه، تبلیغات بنری، و تقریباً تمام تبلیغات آنلاین، در حال حاضر از فناوری مناقصه بی‌درنگ معروف به مناقصه برنامه‌ای استفاده می‌کنند که به شرکت‌های تایید شده اجازه می‌دهد در مدت زمانی که برای بارگذاری یک آگهی تبلیغاتی طول می‌کشد، برای فضای تبلیغاتی پیشنهاد دهند.

تبلیغات بنری چگونه کار می کند

هدف تبلیغات بنری تبلیغات اینترنتی ، طراحی سایت معماری ، سفارش تبلیغات تلویزیونی ، لینک جویس چیست ، devops چیست ، asp.net core چیست ، بهترین زبان برنامه نویسی در ایران ،  از یک شرط بندی نامشخص به عنوان پلتفرم اصلی برای بازاریابی اکثر شرکت ها تبدیل شده است. در ایالات متحده، رشد تبلیغات دیجیتال بر اساس درآمد سالانه دو رقمی به رشد خود ادامه می دهد و گزارش درآمد سال 2020 به 138.9 میلیارد دلار رسیده است. 

 

سه هدف مهم تبلیغات بنری تبلیغات بنری که به آن تبلیغات نمایشی نیز می گویند، از تصاویر یا رسانه های ثابت یا متحرک تشکیل شده است و معمولاً در مناطق با دید بالا در وب سایت های پربازدید قرار می گیرد. تبلیغات بنری جذاب است زیرا می‌تواند به ایجاد آگاهی از برند ، ایجاد سرنخ، و هدف‌گیری مجدد مخاطبان کمک کند (مانند این که به بازدیدکننده فرصت ثبت‌نام در خبرنامه یا آزمایش رایگان قبل از کلیک کردن را بدهد).

ویژگی های تبلیغات بنری

مزایای تبلیغات بنری ، تبلیغات بنری عمدتاً مانند تبلیغات سنتی عمل می کند. با این حال، روشی که توسط آن تبلیغ‌کننده به میزبان پرداخت می‌کند، می‌تواند تا حد زیادی با فروش فضای تبلیغاتی سنتی متفاوت باشد. 

به هاست برای تبلیغات بنری از یکی از سه روش پرداخت می شود: هزینه به ازای نمایش ( پرداخت برای هر بازدید کننده وب سایتی که تبلیغ را می بیند)،

هزینه به ازای هر کلیک (پرداخت برای هر بازدید کننده وب سایتی که روی تبلیغ کلیک کرده و از وب سایت تبلیغ کننده بازدید می کند) یا هزینه به ازای هر اقدام (پرداخت برای هر بازدیدکننده وب سایتی که روی تبلیغ کلیک می کند، به وب سایت تبلیغ کننده می رود و کاری را انجام می دهد، مانند پر کردن فرم یا خرید). هدف تبلیغات بنری

تبلیغات بنری سنتی چگونه هست

سه هدف مهم تبلیغات بنری تبلیغات بنری سنتی به اشکال دیگر مانند تبلیغات فیس بوک و تبلیغات حمایت شده اینستاگرام گسترش یافته است. تخمین زده می‌شود که فیس‌بوک تقریباً 42.5 درصد از هزینه‌های تبلیغات نمایشی آنلاین در ایالات متحده در سال 2022 را به خود اختصاص دهد .

 2 روند تبلیغات آنلاین شاهد رشد هزینه‌های تبلیغات نمایش دیجیتال (شامل تبلیغات بنر، ویدیو، رسانه‌های غنی و حمایت‌های مالی) است. از سال 2020، 31.5٪ از کل هزینه های تبلیغات آنلاین صرف تبلیغات دیجیتال می شود که شامل تبلیغات بنری می شود. 

تبلیغات بنری سنتی

اولین بنر تبلیغاتی در سال 1994 در وب سایت wired.com (که در آن زمان HotWired نامیده می شد) منتشر شد. روی بنر نوشته شده بود “آیا تا به حال روی موس خود کلیک کرده اید؟ این کار را انجام می دهید” و سپس این تبلیغ کاربر را به کمپین AT&T فرستاد. 

فناوری تبلیغات بنری

هدف تبلیغات بنری شبکه های تبلیغاتی وظیفه تطبیق تبلیغ کنندگان با وب سایت هایی را بر عهده دارند که می خواهند تبلیغات بفروشند.

 آنها فضای تبلیغاتی موجود را پیگیری می کنند و آن را با تقاضای تبلیغ کننده مطابقت می دهند. 

فناوری که شبکه‌های تبلیغاتی را قادر می‌سازد این کار را انجام دهند، سه هدف مهم تبلیغات بنری یک سرور تبلیغات مرکزی است که تبلیغات خاصی را بر اساس کلمات کلیدی از رفتار جستجوی بازدیدکننده و مشاهده وب‌سایت یا بر اساس زمینه کلی محتوای وب‌سایت میزبان انتخاب می‌کند.

روش تبلیغات بنری

مزایای تبلیغات بنری ، و تقریباً تمام تبلیغات آنلاین، در حال حاضر از فناوری مناقصه بی‌درنگ معروف به مناقصه برنامه‌ریزی استفاده می‌کنند که به شرکت‌های تایید شده اجازه می‌دهد در مدت زمانی که برای بارگذاری یک آگهی تبلیغاتی طول می‌کشد، برای فضای آگهی پیشنهاد دهند.

گرایش‌های بازاریابی محتوا حول شخصی‌سازی می‌چرخد – توانایی ایجاد این احساس در مصرف‌کنندگان که گویی مستقیماً با آنها صحبت می‌کنید. در نتیجه، تبلیغات بنری هدفمند رایج تر شده اند.

هدف تبلیغات بنری چیست

معمولاً تبلیغ‌کنندگان امیدوارند که یک بنر تبلیغاتی یکی از دو کار را انجام دهد. در حالت ایده آل، بازدیدکننده از سایت ناشر ، وب سایتی که آگهی تبلیغاتی را ارسال می کند، هدف تبلیغات بنری بر روی آگهی تبلیغاتی کلیک کرده و به وب سایت تبلیغ کننده می رود. 

در این مورد، تبلیغات بنری برای تبلیغ کننده بازدیدکننده ای به ارمغان آورده است که در غیر این صورت نمی توانستند داشته باشند. اگر بازدیدکننده نه تنها به سایت بیاید بلکه چیزی بخرد، تبلیغات بنری یک موفقیت واقعی است.

 عدم موفقیت در یک کلیک، تبلیغ کنندگان امیدوارند که بازدیدکننده سایت ناشر بنر تبلیغاتی را ببیند و به نحوی آن را در ذهن خود ثبت کند. این ممکن است به این معنا باشد که بازدیدکننده آگاهانه محتوای یک بنر تبلیغاتی را یادداشت می‌کند و تصمیم می‌گیرد در زمانی در آینده از سایت تبلیغ‌کننده بازدید کند، یا ممکن است به این معنا باشد که بازدیدکننده فقط به صورت حاشیه‌ای آگهی را دریافت می‌کند اما از محصول تبلیغ‌کننده آگاه می‌شود یا سرویس.

سه هدف مهم تبلیغات بنری این اثر دوم تبلیغات به نام برندسازی معروف است . همه ما قبلاً تأثیرات نام تجاری را تجربه کرده ایم. فرض کنید که همیشه تبلیغات چسب برند X را در تلویزیون می بینید. 

به نظر نمی‌رسد که تبلیغات تأثیر خاصی روی شما بگذارد – شما از روی مبل خود نمی‌پرید تا به خرید چسب بروید – اما در طول جاده، وقتی در فروشگاه برای خرید چسب هستید، ممکن است بر تصمیمی که می‌گیرید تأثیر بگذارند. اگر دلیل دیگری برای انتخاب یک نوع چسب به جای سایرین ندارید، احتمالاً یکی از آشناترین ها را انتخاب می کنید، برند X، حتی اگر فقط به دلیل تبلیغات با آن آشنا باشید.

بنابراین راه های مختلفی وجود دارد که یک بنر تبلیغاتی می تواند موفق باشد. در نتیجه، روش‌های مختلفی وجود دارد که تبلیغ‌کنندگان موفقیت تبلیغات بنری را اندازه‌گیری می‌کنند. تبلیغ کنندگان به موارد زیر نگاه می کنند:

معیارهای مختلف برای تبلیغ‌کنندگان مختلف اهمیت بیشتری دارند، اما بیشتر تبلیغ‌کنندگان هنگام قضاوت درباره اثربخشی یک آگهی تبلیغاتی، همه این عناصر را در نظر می‌گیرند.

سه هدف مهم تبلیغات بنری

انواع روش های تبلیغات بنری

 • کلیک‌ها/کلیک‌ها: تعداد بازدیدکنندگانی که بر روی بنری که به وب‌سایت تبلیغ‌کننده پیوند می‌زند کلیک می‌کنند. سایت های ناشر اغلب فضای تبلیغاتی بنری را بر اساس هزینه هر کلیک (CPC) می فروشند.
 • بازدید از صفحه : که به آن نمایش‌های صفحه نیز می‌گویند، تعداد دفعاتی است که یک صفحه وب خاص از سرور درخواست شده است. تبلیغ کنندگان به بازدید از صفحه علاقه مند هستند زیرا تعداد بازدیدکنندگانی را که می توانستند بنر تبلیغاتی را ببینند را نشان می دهند. اگرچه آنها اثربخشی یک کمپین برندسازی را اندازه نمی‌گیرند، اما تعداد بازدیدکنندگانی که در معرض آن قرار گرفته‌اند را اندازه‌گیری می‌کنند. متداول ترین راه برای فروش فضای تبلیغاتی بنری هزینه در هزار نمایش یا CPM است (در اعداد رومی، M برابر با هزار است).
  • نرخ کلیک (CTR): این نسبت بازدید از صفحه به کلیک را توصیف می کند. به عنوان درصدی از کل بازدیدکنندگان یک صفحه خاص که واقعاً بر روی آگهی تبلیغاتی کلیک کرده اند بیان می شود. نرخ کلیک معمولی چیزی کمتر از 1 درصد است و نرخ کلیک بسیار بالاتر از آن بسیار نادر است.
  • هزینه به ازای هر فروش: این معیار میزان هزینه تبلیغاتی است که برای انجام یک فروش صرف می شود. تبلیغ‌کنندگان بسته به آگهی و محصول یا خدمات، از روش‌های مختلفی برای محاسبه آن استفاده می‌کنند. بسیاری از تبلیغ‌کنندگان با استفاده از کوکی‌های اینترنتی فعالیت بازدیدکنندگان را پیگیری می‌کنند. این فناوری به سایت اجازه می دهد تا تاریخچه خرید را با اطلاعاتی درباره نحوه ورود بازدیدکننده به سایت ترکیب کند.

مزایای تبلیغات بنری چیست

اما امروزه، دنیای تبلیغات بنری از تبلیغات بنری وب که در نشریات مورد علاقه خود می بینید تا تبلیغات رسانه های اجتماعی مانند بنرهای فیس بوک، تبلیغات حمایت شده اینستاگرام، ژئوفیلترهای اسنپ چت و سایر تبلیغات رسانه های اجتماعی توسعه یافته است.

هزینه های تبلیغات نمایشی باعث کاهش هزینه های تبلیغات جستجو در ایالات متحده می شود. فرمت‌های تبلیغات آنلاین مانند تبلیغات بنری، ویدیو، رسانه‌های غنی و حمایت مالی بیشترین سهم از هزینه‌های تبلیغات دیجیتال را به خود اختصاص می‌دهند: ۴۷.۹ درصد، به ارزش ۳۲.۱۷ میلیارد دلار.  

و برای اطمینان از اینکه ما به یک زبان صحبت می کنیم، باید از همان ابتدا مواردی را در مورد تبلیغات و طراحی بنر مشخص کنیم.

سه هدف مهم تبلیغات بنری

تبلیغات بنری وب چگونه کار می کنند؟

تبلیغات بنری برای ایجاد ترافیک به یک وب سایت از طریق پیوند دادن به آن در نظر گرفته شده است. همچنین، بنرهای وب می توانند به عنوان تبلیغات چاپی معمولی عمل کنند: اطلاع رسانی، اطلاع رسانی در مورد یک محصول جدید، افزایش آگاهی از برند و غیره.  

با این حال، بیشتر بنرها قابل کلیک هستند و عملکرد اصلی آنها کلیک روی آنهاست. اما چند لحظه دیگر در مورد اثربخشی بنر صحبت خواهیم کرد.

سه هدف مهم تبلیغات بنری کدام ها هستند

1. آگاهی از برند – می توانید آگاهی از برند خود را با استفاده از تبلیغات بنری افزایش دهید تا مردم بتوانند به راحتی محصول یا خدمات شما را تشخیص دهند. برندهایی مانند IBM، Apple، Target یا Nike از تبلیغات بنری برای رشد تجارت خود از طریق تبلیغات برند استفاده می کنند. 2. تولید کننده سرب – این یک راه عالی برای ایجاد پایگاه کاربر شما است. اگر SaaS هستید، می توانید از تبلیغات بنری استفاده کنید تا کاربران بیشتری ثبت نام کنند و محصول/خدمت شما را امتحان کنند. 3. مخاطبان خود را مجدداً هدف قرار دهید – اگر شخصی وارد وب سایت شما شد اما در خبرنامه شما ثبت نام نکرد یا محصول شما را امتحان نکرد، می توانید آنها را با تبلیغات بنری مجدداً هدف گیری کنید. به طور کلی، تبلیغات بنری در وب سایت هایی با ترافیک بالا قرار می گیرند که محتوای جالب یا مفیدی ارائه می دهند. سه هدف مهم تبلیغات بنری اما، علاوه بر ترافیک، جنبه های مهم دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک وب سایت برای تبلیغات در نظر گرفته شود. به همین دلیل است که ما همیشه به شما توصیه می کنیم در وب سایت هایی که در زمینه صنعت شما هستند تبلیغ کنید هدف تبلیغات بنری

ویدئو های مربوط به هدف مهم تبلیغات بنری

نمایش و تبلیغات بنری

مزایای تبلیغات بنری ، تبلیغاتی که در قسمت های مشخص یا مجزا در یک وب سایت ظاهر می شوند، تبلیغات نمایشی یا بنری هستند. این نوع تبلیغات مقرون به صرفه است و می تواند ثابت باشد (تصویر ثابت) یا می تواند حاوی ویدئو (رسانه غنی) باشد.

هدف تبلیغات بنری

این نوع تبلیغات مقرون به صرفه است و می تواند ثابت باشد (تصویر ثابت) یا می تواند حاوی ویدئو (رسانه غنی) باشد. تبلیغات نمایشی و بنری می‌تواند به نفع کسب‌وکارهای کوچک باشد زیرا به ارتقای سطح کسب‌وکار کمک می‌کند. همچنین می تواند به مشتریان بالقوه برسد و تبدیل به فروش (از طریق تبلیغات رسانه های جمعی) ایجاد کند.

نمایش اندازه هدف تبلیغات بنری

هدف مهم تبلیغات بنری یک استاندارد جهانی برای اندازه های ثابت تبلیغات وجود دارد که در بسیاری از سایت ها اعمال می شود. با این حال، به دلیل انواع مختلف نیازهای تبلیغاتی نمایشگر در دسکتاپ و دستگاه‌ها، چندین اندازه واحد بنر نمایشگر متفاوت است. استانداردهای جهانی که توسط IAB مشخص شده است، اطلاعاتی را در مورد هر نوع تبلیغات نمایشی یا بنری، همراه با سایر انواع تبلیغات آنلاین ارائه می دهد.

 
هدف مهم تبلیغات بنری

هدف تبلیغات بنری ، مزایای تبلیغات بنری ، وسعت را می توان به راحتی با نگاهی به چند شبکه نمایش محبوب نشان داد. گوگل دارای 17 قالب تبلیغات نمایشی در چهار قالب پیشنهادی (مستطیل، افقی، عمودی و مربع) است. «پرتال‌ها»، پلتفرم‌هایی که به کاربران اجازه می‌دهند از منابع مختلف به حوزه‌های مورد علاقه مانند سرگرمی، ورزش و غیره متصل شوند، از بزرگترین سایت‌های ترافیکی در جهان هستند. پورتال ها همه دارای مشخصات تبلیغاتی برای سایت خود هستند که می تواند متفاوت و گسترده تر از مواردی باشد که از طریق Google در دسترس است.

Mediarestمشاهده نوشته ها

Avatar for mediarest

ما در مدیارست متخصصان برنامه نویسی زیادی را از سراسر ایران جمع کردیم و از بین آنها بهترین هاشو جدا کردیم تا توانسته ایم تبدیل بشیم به بهترین و بزرگترین شرکت طراحی سایت در ایران . ما تمام تلاشمون و هدفمون این هست که تمام کسب و کارها بتوانند سریع به درامد برسند .

5 دیدگاه

 • سلام
  خیلی مقاله کامل و جامعی درباره هدف تبلیغات بنری بود ممنونم از مدیارست

 • میشه گفت هدف تبلیغات بنری کمک به برندینگ سریع تر و جا افتادن برند بین مردم میباشد و همچنین جذب مخاطب های هدف مند جدید مرسی از مدیارست بابت این مقاله عالی مزایای تبلیغات بنری به صورت کامل بیان شده بود

 • من خودم کسب و کارم را ۱ ماه به طور مستمر تبلیغات بنری براش رفتم و اینجا که نوشته هدف تبلیغات بنری برندسازی هست من قشنگ بعد یک ماه بازدید روزانه سایتم به ۳۰۰ الی ۵۰۰ نفر بدونن تبلیغات رسید و واقعا عالی بود مرسی

 • خیلی کامل و جامع درباره تبلیغات بنری و هدف تبلیغات بنری توضیح دادین خسته نباشید

 • به نظر منم مهم ترین مزایای تبلیغات بنری همین کمک به برند سازی و رشد سریع کسب و کار هست مرسی از مدیارست من خودم کارهای تبلیغاتیم رو به مدیارست سپردم و خیلی راضیم😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *